Mokslo produkcijos eLABa talpykloje apžvalga

2015 m. balandžio–spalio mėn. eLABa talpykloje registruota daugiau nei 10 100 mokslo darbų, iš jų: 5846 mokslo publikacijos (PDB), 4276 studijų baigiamieji darbai (ETD). Daugiausia mokslo darbų registravo Vilniaus, Kauno technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų, Mykolo Romerio ir Lietuvos edukologijos universitetai. 

Mokslo publikacijas eLABa talpykloje registruoja ir mokslinių tyrimų institutai: Valstybinio mokslinių tyrimų instituto Fizinių ir technologijos mokslų centras balandžio–spalio mėn. pateikė 388 įrašus, Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas – 24 įrašus.

Keliant mokslo produkciją į naująją eLABa talpyklą aktyviai vyksta bendradarbiavimas tarp institucijų. eLABa realizuotas svarbus funkcionalumas – mokslinė publikacija, kurią parengė kelių institucijų autoriai, aprašoma tik vieną kartą. Tokių tarpinstitucinių įrašų naujoje eLABa talpykloje yra daugiau nei 1000. Atsiradusi galimybė ne tik skatina darbo efektyvumą, taupo darbo laiką, bet ir užtikrina, kad bus išvengta įrašų bei darbo procesų dubliavimo.  

Išsamią registruotų įrašų statistiką pažiūrėti galima čia.


Naujienos