eLABa programinės įrangos atnaujinimo darbai

Informuojame, kad š. m. spalio 19 d. nuo 9 val. iki 12 val. bus atliekami eLABa taikomosios programinės įrangos atnaujinimo darbai – diegiama eLABa 1.18 versija (eLABa ETD ir PDB posistemėms). Nurodytu metu prašome nedirbti su eLABa ETD ir PDB posistemėmis. Atsiprašome už nepatogumus.

Ex Libris Alma seminaras-pristatymas

Lietuvos akademinių bibliotekų darbuotojus kviečiame į Ex Libris bibliotekinės sistemos Alma seminarą-pristatymą, kuris vyks 2016-09-02 nuo 11.30 val. Kauno technologijos universiteto Informacinių technologijų rūmų Nuotolinių studijų pagrindinėje studijoje, bus transliuojamas į kitas mokslo ir studijų institucijų vaizdo konferencijų studijas bei internetu.

Mokslo produkcijos eLABa talpykloje apžvalga

Pirmąjį šių metų pusmetį eLABa PDB ir ETD talpykloje registruota 14 192 mokslo darbų, iš jų: 9780 mokslo publikacijos (PDB), 4412 studijų baigiamieji darbai (ETD). Didžiąją dalį mokslo darbų registravo Kauno technologijos, Vilniaus, Lietuvos sveikatos mokslų, Vytauto Didžiojo, Klaipėdos, Mykolo Romerio, Lietuvos edukologijos, Aleksandro Stulginskio, Šiaulių, Vilniaus Gedimino technikos,...

eLABa programinės įrangos atnaujinimo darbai

Informuojame, kad š. m. liepos 5 d. atliekami eLABa taikomosios programinės įrangos atnaujinimo darbai – diegiama eLABa 1.17 versija (eLABa ETD ir PDB posistemėms). Darbus planuojama įvykdyti iki 12 val. Atsiprašome už nepatogumus.

Informacija dėl eLABa sistemos ESAS modulio veiklos stabilizavimo

Informuojame, kad šiuo metu darbas eLABa sistemos moduliu ESAS (anksčiau - EPAS) stabilizuotas. Sistema yra nuolat stebima  tiekėjo  ir vykdomi prevenciniai veiksmai, siekiant išvengti trikdžių pasikartojimo.   Šių metų birželio 8-13 dienomis sutapties nustatymui patikrinta 680 mokslo darbų,  kuriuos registravo 10 konsorciumo institucijų. 

Prisijungimo prie eLABa sistemos sutrikimai

Galimi prisijungimo prie eLABa sistemos sutrikimai. Tiekėjas informuotas, analizuoja padėtį ir ieško priežasčių. Tikimės, kad ši problema artimiausiu laiku bus išspręsta. Dėkojame už kantrybę ir atsiprašome už nepatogumus.

Dėl eLABa darbo sutrikimo

Šį pirmadienį (2016-05-30) iki pietų bibliotekos pastebėjo  eLABa sistemos darbo sulėtėjimą, kuris po pietų pasiekė kritinę ribą, dėl ko praktiškai nebuvo galima dirbti su dokumentais. Techniniuose  centruose neradus sutrikimo priežasties, nedelsiant buvo kreiptasi į eLABa sistemos gamintojus, kurie iš karto ėmėsi analizuoti situaciją. Buvo nustatyta pagrindinė priežastis –...

Europos Komisijos Jungtinio tyrimo centro ataskaita: Kaip padėti veiksmingai mokytis skaitmeniniame amžiuje

Kviečiame susipažinti su Europos Komisijos Jungtinio tyrimo centro ataskaita: Kaip padėti veiksmingai mokytis skaitmeniniame amžiuje . Tai leidinys, skirtas supažinti su moksline nuomone ir suteikti įrodymais pagrįstą mokslinę pagalbą. Šioje ataskaitoje pristatomi Europos orientaciniai metmenys skaitmeninę kompetenciją turinčioms švietimo organizacijoms (DigCompOrg). Šie metmenys,...

Prieiga prie LST e. standartų

2016 m. gegužės 16 d. tarp Vytauto Didžiojo universiteto, kaip Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos (eLABa) konsorciumą administruojančios institucijos, ir Lietuvos standartizacijos departamento buvo pasirašyta sutartis dėl prieigos prie standartų tekstų elektroninių versijų...

Planiniai eLABa talpyklos profilaktikos ir atnaujinimo darbai

Kiekvieną trečiadienį nuo 19 iki 20 val. gali būti vykdomi eLABa talpyklos profilaktikos ir atnaujinimo darbai. Tuo metu galimi eLABa talpyklos darbo sutrikimai.
Rodomi 1 - 10 iš 20 rezultatų.
Įrašų puslapyje: 10
iš 2